Lifestyle & Commercial
Photography

Milujem krásne spomienky a emócie.
Rada urobím z vášho fotenia zážitok.

Nice to meet you

Spoznajte, ako fotím

Každý z nás je krásny a jedinečný

v mojich fotkách vyjadrujem vašu krásu a lásku

Fotenie je pre mňa spôsob, ako ukázať krásu každého z nás. Rada zažívam spoločné chvíle s pármi, pri ktorých sa ukazuje ich naozajstný a krásny cit.

Či už fotím snúbencov alebo rodiny s deťmi, na fotkách ma vždy poteší tá krásna atmosféra lásky, citov a rodinnej pohody. Je pre mňa dôležité, aby ste sa cítili na fotení príjemne a prijatí. Ľudia, ktorých fotím sú často moji kamaráti (alebo sa staneme kamarátmi na fotení).

Ženská krása

zážitkové fotenie

zásnuby
& svadobné príbehy

Rodinné zážitky
s deťmi aj bez :)

Milá dáma, chcela by si aj ty, aby ťa niekto krásne nalíčil, nastyloval vlasy a ty by si si len obliekla nádherné šaty a vyrazila do mesta na drink?

Fotenie ako modelka so styligom, vizážou a drinkom v cene.

Chcete znásobiť spomienky na tie najkrajšie momenty? S veľkou radosťou vám zvečním vaše zásnuby alebo romantické chvíle v svadobných šatách mimo svadobný deň. (Celé svadby nefotím, venujem sa portrétom.)

Bude mi cťou zažiť s vami chvíle v očakávaní alebo s novorodeniatkom či krásne rodinné zážitky.

Od 190€

Od 150€

Od 250€

vyžiadať cenu

vyžiadať cenu

vyžiadať cenu

“Marka, ďakujeme za nádherné fotky”

Milé slová

Určite určite odporúčame. Fotenie s Markou je skvelé, oddychové, vtipné, no jednoducho srdcovka.

- Maťka & Peťo

Často sa ma pýtate

Fotenie trvá približne 1,5-2 hodiny. Fotím pri západe slnka kvôli mäkšiemu svetlu, ktoré dodáva fotkám romantickú atmosféru a zároveň aby ste nemali ostré tiene na tvári.

Ako prebieha fotenie?

Myslím si, že vhodne zvolené oblečenie a vizáž dodáva výsledný efekt a dojem z fotografie. Veľmi rada vám poradím s oblečením, vizážou (aj ženám, ktoré sa nezvyknú líčiť) a celkovým outfitom páru/rodinky. Poradím, čo fotografia pohltáva a je lepšie zvýrazniť a naopak. No zároveň, aby ste sa cítili sami sebou. S radosťou vám pomôžem aj s výberom lokality.

Poradíš nám aj s oblečením a lokalitou?

Pri fotení sa snažím navodiť uvoľnenú atmosféru, aby ste si tento čas užili v prvom rade ako vaše spoločné rodinné chvíle a mňa si všímali čo najmenej. Občas zasiahnem do deja s cieľom dosiahnúť ešte dokonalejšiu kompozíciu/obraz.

Neradi sa Fotíme, ale chceli by sme pekné fotky

Prvý náhľad (do určitej miery upravených) fotiek dostanete do dvoch týždňov (často aj skôr) v online galérií, kde si vyberiete, ktoré chcete finálne upraviť. Finálne upravené fotografie dostanete do 7-10 dní. Vytlačené fotografie vám doručím dodatočne osobne alebo poštou v darčekovom balení.

KEdy dostaneme fotografie?

Pre mňa majú tlačené fotografie veľkú hodnotu. Vrátia vás v čase k ľuďom, ktorých máte najradšej, k pocitom a spomienkam, ktoré ste spolu prežili. Preto každý balíček obsahuje automaticky aj vytlačené fotografie v rozmere 13 x 18 cm.

dostaneme Aj vytlačené fotografie?

prečo fotíš iba svadobné portréty a nie celé svadby?

Mnoho párov chce mať krásne fotky, ale počas svadobného dňa na to nie je čas. Preto sa špecializujem len na svadobné portréty. Ak máte možnosť mať svadobné šaty aj po svadbe, odporúčam fotiť sa v iný deň. Má to viacero výhod - žiaden časový stres, fotenie je možné aj dlhší čas a hlavne môžeme fotiť pri západe slnka, kedy je mäkšie svetlo a romantickejšia atmosféra. Vo photoshope sa dá upraviť veľa vecí, ale ak raz je na fotografii ostré svetlo, večerný západ slnka neupravíte.

KDE PÔSOBÍŠ?

Pôsobím hlavne v Bratislave, Prešove a Čechách, ale veľmi rada za vami vycestujem do ktorejkoľvek časti Slovenska, prípadne inej krajiny :).